Informacinių technologijų naudą verslui liudijo „ICT Networking Conference“ dalyvių gausa

Konferencija1

Informacinių technologijų naudą verslui liudijo „ICT Networking Conference“ dalyvių gausa

Informacinių technologijų (IT) renginiai Lietuvoje – vieni populiariausių, tad juos organizuodamos įmonės privalo išsiskirti ir dalyviams pasiūlyti tai, ko jie negalėtų atsisakyti – tikrą naudą verslui. Tai  buvo padaryta gegužės 12 d. įvykusios antrosios tarptautinės „ICT Networking“ konferencijos metu.

Pasak, UAB „BTT Group“ CEO ir konferencijos organizatoriaus Donato Zavecko, renginių gausa lemia tai, kad dalyviai kasmet tampa vis išrankesni, tačiau būtent ši tendencija kelia vykstančių renginių kokybę. Neužtenka parinkti skambią pranešimo temą, renginio dalyvis turi jausti tiesioginę naudą ir sužinoti ne tik apie tuos sprendimus, kurie jau yra išbandyti ir sėkmingai įgyvendinami Lietuvoje ir pasaulyje, tačiau taip pat išgirsti ir apie netinkamas praktikas.

„ICT Networking“ konferencijos metu dalyviai išgirdo penkis konstruktyvius pranešimus. „DataCore Software“ atstovas Baltijos šalyse Ilpo Wilkman renginio svečius supažindino su „DataCore Storage“ – programinės įrangos platforma. Advokatas Paulius Galubickas, atvykęs iš Advokatų profesinės bendrijos „VIALEX Baltic“, dalinosi žiniomis apie teisinius daiktų interneto aspektus, o „BTT Group“ partneris „Also Lietuva“ pristatė pasaulinio IT infrastruktūros technologijų lyderio EMC2 debesų kompiuterijos strategiją, akcentuodamas Microsoft Office 365 duomenų rezervinio kopijavimo svarbą ir sprendimus. „BTT Group“ CEO Donatas Zaveckas pristatymo metu negailėjo praktinių IT patarimų, gilinosi į modernių sprendimų naudą verslui ir su renginio dalyviais diskutavo apie neišvengiamus pokyčius IT rinkoje

Pagrindinis konferencijos akcentas –  galimybė pamatyti DATA INN duomenų centrą

„Lietuvos energijos“ įmonių grupei priklausančio „Duomenų logistikos centro“ vadovas Nerijus Dumbrava pristatė „Data Inn“ duomenų centrą – vieną efektyviausių „Tier III“ duomenų centrą Rytų Europoje. Pasak jo, šiandienos versle pagrindine  valiuta tampa duomenys, o jų saugumas ir patikimumas – esmine sąlyga verslui vystytis, todėl gyvybiškai svarbu turėti patikimą partnerį šioje srityje. Po konferencijos, UAB „BTT Group“ partneriai dalyviams suteikė unikalią progą pamatyti „Data Inn“ duomenų centro vidų,  išgirsti apie serverių patalpų ir įrangos funkcijas, technines subtilybes bei vystymo planus.