Duomenų Logistikos Centras už 1,4 mln. Eur įsigijo nuomotas patalpas iš „NT valdų“

Logo2

Duomenų Logistikos Centras už 1,4 mln. Eur įsigijo nuomotas patalpas iš „NT valdų“

Valstybės valdomo energetikos holdingo „Ignitis grupė“ ir elektros perdavimo sistemos operatorės „Litgrid“ valdoma bendrovė Duomenų logistikos centras (DLC) už 1,368 mln. Eur įsigijo nuomotą pastatų kompleksą Trakų Vokėje iš kitos „Ignitis grupės“ įmonės „NT valdos“.

Pasak Artūro Ketleriaus, „Ignitis grupės“ ryšių su visuomene vadovo, pastatų komplekse patalpas nuomojasi ir kitos įmonės, bet patį didžiausią plotą nuomojosi Duomenų logistikos centras. Jis valdo duomenų centrą DATA INN, kurio projektui ir veikiančiai infrastruktūrai „Uptime Institute“ suteiktas „Tier III“ patikimumo lygio sertifikatas.

„Būtent dėl šiame komplekse esančio vieno pagrindinių DLC duomenų centrų, siekiant tolimesnės DLC tvarios veiklos užtikrinimo ir potencialios plėtros, buvo nuspręsta įsigyti šį kompleksą“, – BNS sakė A. Ketlerius.

Duomenų logistikos centro paslaugomis naudojasi bankai, ryšių operatoriai, didieji interneto paslaugų, debesų kompiuterijos paslaugų teikėjai.

„Ignitis grupė“ ir „Litgrid“ už 10,1 mln. Eur parduoda Duomenų logistikos centrą Šveicarijos nepriklausomos turto valdymo įmonės „Quaero Capital“ valdomam infrastruktūros investicijų fondui.

Pagal sutartį, „Ignitis grupė“ parduos 79,64%, o „Litgrid“ – 20,36% DLC akcijų.

Informacijos šaltinis – BNS

2020-06-26