Kokias galimybes suteikia dedikuoti serveriai?

Dedikuoti Serveriai3

Kokias galimybes suteikia dedikuoti serveriai?

Dedikuoti serveriai yra sparčiai populiarėjanti talpinimo paslauga, kuri tinka tiek smulkiems asmeniniams projektams, tiek ir dideliam verslui. Dažniausiai ją renkasi tie, kurie ieško spartaus greičio ir lankstumo, tačiau iš tiesų šie serveriai gali pasiūlyti ir kur kas daugiau galimybių. Kokie yra pagrindiniai jų privalumai?

Maksimalus našumas

Dedikuoti serveriai veikia ypač sparčiai, kadangi Jums suteikiama prieiga prie privačios, izoliuotos platformos su visais jos ištekliais, skirtais tik Jūsų svetainei. Tai reiškia, kad nereikia jaudintis, jog kitos svetainės užkimš serverio procesorių ar išeikvos visą RAM kiekį. Šiuo atveju nenaudojama virtualizacija, taigi pasiekiamas maksimalus našumas. Tokia sistema padeda lengviau priimti didelius lankytojų srautus, todėl pasitelkus šiuos serverius, galima nesibaiminant išplėsti savo svetainę ir netgi padidinti SEO reitingą.

Lengva praplėsti ir keisti serverio išteklius

Naudojantis dedikuotais serveriais, nėra jokių lubų – juos galite pritaikyti pagal savo poreikius. Turėsite galimybę apsispręsti dėl CPU, RAM, vietos diske, programinės įrangos ir netgi operacinės sistemos. Tai reiškia, kad patys galite nuspręsti, su kokia platforma ir programine įranga dirbti Jums yra patogiau.

Jei nuspręsite plėstis, problemų taip pat nebus – šiuo metu galima rinktis įvairaus galingumo serverius, kuriuos, atsižvelgę į verslo plėtrą, bet kada galėsite atnaujinti. Nors panašias galimybes kartais siūlo ir kitų tipų serveriai, jų ištekliai dažniausiai būna labiau riboti – jei planuojate didelį augimą, tikėtina, kad galiausiai jų nebepakaks.

Saugumas

Kibernetiniai nusikaltimai nuolat vystosi ir plinta, todėl norisi visapusiškai apsaugoti savo svetainę. Dedikuoti serveriai leis tai padaryti – prieiga prie jų yra suteikiama tik Jūsų įmonei, o serverių infrastruktūra apima ir ugniasienės bei saugos stebėjimą. Tai reiškia, kad sumažėja kenkėjiškų programų ir įsilaužimų rizika. Norėdami dar labiau padidinti saugumo lygį, papildomai serveryje galite įdiegti savo programas – visapusiškas lankstumas Jums suteikia ir tokias galimybes.

Unikalus IP adresas

Naudojantis bendrų serverių paslaugomis, Jūsų IP adresas yra bendrinamas su keliomis kitomis svetainėmis – jei viena iš jų bus pilna šlamšto ar kito nederamo turinio, tikėtina, kad kris ir Jūsų reitingas. Tuo tarpu dedikuoti serveriai suteikia Jums unikalų IP adresą, kuriuo nereikia dalintis su kitomis, nieko bendro su Jūsų verslu neturinčiomis svetainėmis. Tai dar labiau padidina šansus sėkmingai ir toliau vystyti savo projektą.

Galima teigti, jog dedikuoti serveriai bus tinkamas sprendimas kiekvienam, kuris ieško patogios, lanksčios ir našios platformos savo projektui. Pasirinkę šią paslaugą, turėsite neribotas galimybes plėstis ir sistemą pritaikyti būtent taip, kaip norisi Jums – tai tikrai turės teigiamos įtakos Jūsų verslo sėkmei.