„Hurricane Electric Internet Services“ startui Baltijos šalyse pasirinko DLC

Hurricane Electric LOGO Fremont2 0148

„Hurricane Electric Internet Services“ startui Baltijos šalyse pasirinko DLC

„Hurricane Electric“, didžiausia pasaulyje pagrindinio IPv6 interneto tinklo paslaugų teikėja, pristato savo naujausią prisijungimo tašką, įrengtą įmonėje „Data Logistics Center“ (DLC) adresu Juozapavičiaus g. 13, Vilnius LT-09311, Lietuva.

Žiniasklaidoje pastaruoju metu rašyta, kad Lietuvos informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektorius sparčiai plečiasi, o Lietuvos optinio pluošto tinklas yra labiausiai išplėtotas Europos Sąjungoje. Be to, į Lietuvą yra įžengusios kai kurios iš pirmaujančių pasaulyje technologijų įmonių, kaip antai „Google“ ir „Uber“, ir šalyje yra įsikūrusios trylika iš dvidešimties didžiausių IT įmonių Baltijos šalyse.

Įrengus šį naująjį prisijungimo tašką, DLC klientai ir klientai Vilniuje bei sostinės apylinkėse įgis tiesioginę prieigą prie patikimo „Hurricane Electric“ IPv4 ir IPv6 tinklo, be to, bus užtikrintas didesnis tinklo pajėgumas per 100GE (100 gigabitų eterneto), 10GE (10 gigabitų eterneto) ir GigE (1 gigabito eterneto) prievadus. DLC klientai dabar taip pat turės keitimosi IP srautu su „Hurricane Electric“ pasauliniu tinklu, kuris palaiko „Jumbo Frame“ (9000 baitų MTU), galimybę. Be to, klientams, kurie pasinaudos „Hurricane Electric“ pasiūlymais, teikiant naujos kartos IP paslaugas taip pat bus užtikrintas didesnis pajėgumas, patikimumas ir mažesnė delsa.

„Hurricane Electric“ džiaugiasi plėtra į Lietuvą ir turi geras galimybes tenkinti klestinčio šalies IRT sektoriaus poreikius“, – teigia Mike Leber, „Hurricane Electric Internet Services“ prezidentas. „Per kelis ateinančius mėnesius „Hurricane Electric“ paskelbs apie papildomas investicijas į tinklo plėtrą šiame svarbiame regione.“

Visą pranešimą spaudai rasite čia: http://www.businesswire.com/news/home/20160215005746/en/Hurricane-Electric-Internet-Services-Expands-Global-Network