Duomenų logistikos centro akcijų pardavimo sandorio užbaigimas

Logo2

Duomenų logistikos centro akcijų pardavimo sandorio užbaigimas

2020 m. liepos 7 d. UAB „Ignitis grupė“ kartu su LITGRID, AB užbaigė sandorį pagal akcijų pirkimo-pardavimo sutartį, sudarytą su „Quaero Capital“ valdomo infrastruktūros investicinio fondo „Quaero European Infrastructure Fund II” dukterine įmone „QEIF II Development Holding Sàrl”, dėl UAB Duomenų logistikos centras (toliau – DLC) akcijų pardavimo. Pagal sutartį, „Ignitis grupė” pardavė 79,64 proc., o Litgrid – 20,36 proc. DLC akcijų. Užbaigus sandorį „QEIF II Development Holding Sàrl” perėjo nuosavybės teisės į 100 proc. DLC akcijų.

Nuosavybės teisės į DLC akcijas „QEIF II Development Holding Sàrl” buvo perleistos po Nacionaliniam saugumui užtikrinti svarbių objektų apsaugos koordinavimo komisijos sprendimo dėl sandorio atitikties nacionaliniam saugumui ir neeiliniam visuotiniam Litgrid akcininkų susirinkimui priėmus sprendimą perleisti DLC akcijas.

UAB Duomenų logistikos centras ir toliau savo dėmesį telks ties pagrindinėmis savo veiklos sritimis – duomenų perdavimu, duomenų centrais ir debesijos paslaugomis. Kurdama darnaus verslo augimo modelį, bendrovė stiprins teikiamų paslaugų kokybę ir patikimumą Lietuvos ir Baltijos šalių rinkose. Įmonės siekis – palaikyti atvirą pokalbį su klientais, įsiklausysime į jų poreikius ir užtikrinsime, kad jie būtų nuosekliai patenkinti.

2020-07-07